Роналду розкрив таємницю цапиної борідки

21 июня
10:45 2018

Нападник збірної Португалії Кріштіану Роналду розповів, навіщо почав носити цапину борідку.

"Це був жарт перед грою з Іспанією. Ми сиділи в сауні з Куарежмою, і я почав голитися. Потім я сказав партнерам, що залишу цю цапову борідку до кінця турніру, якщо заб'ю Іспанії. Я забив тоді, забив у другому матчі, так що вона принесла удачу. Тому я її залишу", — цитує Роналду A Bola.

Португалець очолює бомбардирську гонку чемпіонату світу після двох матчів. На його рахунку хет-трик у матчі з Іспанією та один переможний м'яч у грі з Марокко.

Чергові рекорди Роналду

Роналду став найкращим бомбардиром в історії європейських збірних.

На 4-й хвилині поєдинку між Португалією та Марокко Роналду забив свій четвертий гол на турнірі і 85-й гол за національну команду. Таким чином, Роналду обійшов легендарного угорського форварда Ференца Пушкаша, який забив 84 м'ячі за свою збірну.

Відзначимо, що Пушкаш зіграв за Угорщину 89 матчів, а Роналду знадобилося 152 матчі на досягнення цього рекорду. Світовий рекорд належить іранському футболістові Алі Даеї, який забив 109 м'ячів за Іран.

Також Роналду в матчі першого туру групового етапу чемпіонату світу проти Іспанії (3:3) розвинув рекордну швидкість в історії футболу, стверджує портал Reddit.com з посиланням на німецьке телебачення.

За даними джерела, його ривок в одній з контратак своєї команди в середині першого тайму розкрутив стрілку спідометра до 38,6 км/год, зробивши його найшвидшим гравцем в історії футболу.

Дивіться: огляд матчу Португалія — Марокко

Як повідомляв портал Знай.Спорт, у мережі висміяли нову зачіску Неймара.