Серб Джоковіч потрапив в опалу за підтримку збірної Хорватії

15 июля
15:27 2018

Відкинувши у бік непрості історичні взаємини між Хорватією і Сербією, сербський тенісист Новак Джоковіч у своєму Instagram регулярно висловлює підтримку хорватським футболістам, які сьогодні грають проти французів у фіналі чемпіонату світу.

За це серба критикують на батьківщині, включаючи, наприклад, президента країни Олександра Вучича.

"Новак, тобі не соромно? Як можна підтримувати Хорватію? Джокович — наш національний герой, але як можна підтримувати Хорватію?", — дивується президент.

Схожі думки можна знайти і в коментарях під постами Джоковича, проте багато, хто підтримує прагнення тенісиста до миру між балканськими країнами.

Вихід збірної Хорватії у фінал мундіаля

11 липня в Москві відбувся матч півфіналу чемпіонату світу між збірними Хорватії та Англії.

На 5-й хвилині за англійців гол зі штрафного забив Кіран Триппье. В результаті Англія виграла перший тайм з рахунком 1:0.

Але в другій половині зустрічі хорвати зрівняли рахунок завдяки точному удару Івана Перішича на 68-й хвилині. Основний час зустрічі завершився внічию 1:1.

У додатковий час перемогли хорвати після голу Маріо Манджукіча на 109-й хвилині.

У підсумку Хорватія перемогла з рахунком 2:1 і зіграє у фіналі з Францією 15 липня. Англійці 14 липня зіграють у матчі за третє місце з бельгійцями.

Тріумф Хорватії в Росії

7 липня в Сочі відбувся матч 1/4 фіналу чемпіонату світу між збірними Росії та Хорватії.

Першими рахунок відкрили росіяни після голу Дениса Черишева на 31-й хвилині. Але на 39-й хвилині хорвати відігралися завдяки голу Андрія Крамаріча, який забив головою після пасу Маріо Манджукіча.
У другій половині зустрічі голів забито не було і справа перейшла до екстратаймів.

На 101-й хвилині екс-захисник Динамо Київ Домагой Віда після точного удару головою вивів Хорватію вперед. Але на 115-й хвилині Маріо Фернандес своїм ударом головою зрівняв рахунок у матчі. У підсумку матч завершився внічию 2:2 і все вирішувалося в серії пенальті.

У "лотереї" фортуна посміхнулася хорватам, які перемогли з рахунком 4:3!

Як повідомляв портал Знай.Спорт, президент Хорватії затусила в Сочі зі своїми улюбленцями.