Ти — не найкращий: Марадона жорстко наїхав на Мессі після провалу з Хорватією

22 июня
15:54 2018

Дієго Марадона дав свій коментар після поразки збірної Аргентини у другому турі групового раунду ЧС-2018 проти Хорватії (0:3).

“Модріч був неперевершеним. У такі дні, я хочу, щоб такі гравці були аргентинцями. Наші лідери – не лідери.

У Мессі немає якості лідера. Він фотографувався з козлом. Ти не кращий гравець всіх часів, для початку виграй щось", — цитує Марадону beINSOCCER у своєму twitter.

Хорватія розгромила Аргентину

Чудовий матч видала збірна Хорватії в матчі проти збірної Аргентини в рамках квартету D на груповій стадії чемпіонату світу.

Перший тайм гри в Нижньому Новгороді завершився нульовою нічиєю.

На початку другого тайму Анте Ребич скористався помилкою оборони аргентинців і голкіпера Віллі Кабальєро. Нападаючий Айнтрахта красиво відправив м'яч у ворота латиноамериканців і зробив на 53-й хвилині рахунок 1:0 на користь хорватів.

Аргентинці побігли відіграватися, але балканці вміло грали в захисті і на контратаках. У підсумку на 80-й хвилині півзахисник Реала Лука Модріч розкішним ударом зробив рахунок 2:0, а на 90-й хвилині півзахисник Барселони Іван Ракітіч розібрався у штрафному майданчику Аргентини і поставив крапку в матчі своїм гольовим ударом!

3:0 — перемога Хорватії, яка вже вийшла в плей-офф чемпіонату світу!

Як повідомляв портал Знай.Спорт, чемпіонат світу відкрили два голи вихованця Реала.