У ФІФА рознесли Марадону за його витівки на ЧС-2018

05 июля
18:31 2018

Дієго Марадона після матчу Колумбія — Англія заявив, що судді вкрали у південноамериканців перемогу.

У ФІФА засудили аргентинця за такі висловлювання. Ймовірно, Марадона більше не буде спеціальним гостем на матчах під егідою організації.

"ФІФА категорично засуджує критику дій суддів, які відпрацювали добре у важкому і емоційному матчі.

У період, коли ФІФА робить все можливе в ім'я підтримки принципів фейр-плей, чистоти і поваги на чемпіонаті світу, організації дуже шкода читати такі заяви від людини, який написала історію нашої гри" — заява ФІФА.

У мережі повідомили про смерть Марадони

Нещодавно стало відомо, що Марадона заробляє по 11 тисяч євро від ФІФА за кожен відвіданий матч чемпіонату світу-2018.

Футбольна федерація також оплачує Марадоні житло, транспортні послуги та інше. 57-річний аргентинець є частиною так званого пулу легенд президента ФІФА. Джанні Інфантіно хоче, щоб на кожному матчі ЧС-2018 була присутня хоча б одна легенда світового футболу.

Зазначимо, що Марадона відвідав всі чотири матчі збірної Аргентини на чемпіонаті світу. "Мікеланджело від футболу" показував на трибунах середні пальці, расистські жести, курив. Також Марадона негативно висловлювався про головну зірку Аргентини Ліонеля Мессі.

Матч Колумбія — Англія

3 липня в Москві на стадіоні "Спартак" зустрілися збірні Колумбії та Англії.

Англійці контролювали хід зустрічі і завдавали більше ударів по воротах колумбійців.

Провал на ЧС-2018: збірна Німеччини і Лев прийняли доленосне рішення

Те, що не вийшло зробити в першому таймі, команда Гарета Саутгейта зробила у другому. Харрі Кейн забив м'яч з пенальті на 57-й хвилині.
Коли здавалося, що Англія все ж виграє матч, колумбійці змогли відігратися. Матеус Урібе пробив з дальньої дистанції, а Джордан Пікфорд перевів м'яч на кутовий. Після подачі корнера Єррі Міна зрівняв рахунок і перевів справу в екстратайми, в яких м'ячів забито не було.

Розпач та біль: японці не могли поворухнутися після поразки від Бельгії

Доля матчу вирішувалася в серії післяматчевих пенальті, в якій Англія перемогла з рахунком 4:3.

У чвертьфіналі англійці зіграють зі шведами, які в Санкт-Петербурзі перемогли швейцарців (1:0).

Дивіться: огляд матчу Колумбія — Англія

Як повідомляв портал Знай.Спорт, визначились усі чвертьфіналісти чемпіонату світу-2018.