У мережі повідомили про смерть Марадони

28 июня
18:03 2018

У мережі споявілась інформація про смерть легендарного аргентинського футболіста Дієго Марадони. Такі повідомлення поширилися після того, як 57-річний Марадона перенервував під час матчу проти Нігерії, і йому була потрібна допомога лікарів.

Після матчу Дієго особисто підтвердив, що з ним все в порядку. Крім того, Марадона призначив винагороду в розмірі 9,5 тисяч євро тому, хто знайде автора повідомлення про його смерть.

"Я зв'язався з офісом в Буенос-Айресі і проінструктував їх публічно оголосити про винагороду в 9,5 тисячі євро тому, хто представить точні дані про автора голосових повідомлень", — розповів адвокат Марадони Матіас Морлі.

Нагадаємо, під час матчу Нігерія — Аргентина Марадона так переживав, що йому знадобилася допомога лікарів. Самостійно покинути стадіон він не зміг.

Після цього два іспаномовних вболівальника поширили в мережі інформацію про те, що Марадона помер, і "про його смерть оголосять завтра. Таке рішення його сім'ї".

Після таких повідомлень Дієго подзвонив рідним і підтвердив, що живий і здоровий.

Матч Нігерія — Аргентина

Збірна Аргентини з рахунком 2:1 перемогла Нігерію та все ж вийшла з другого місця до 1/8 фіналу чемпіонату світу-2018.

На 14-й хвилині матчу Ліонель Мессі забив перший гол на ЧС. До перерви команди голів не забивали і, здавалося, у другому таймі аргентинці спокійно доведуть справу до перемоги.

Майже одразу ж після перерви Хав'єр Маскерано сфолив у своєму штрафному під час розіграшу кутового — пенальті реалізував півзахисник Челсі Віктор Мозес.

Хвилин за 15 до кінці Маркос Рохо зіграв рукою біля своїх воріт. Суддя мав призначати пенальті, але він цього не зробив. За п'ять хвилин до кінця той самий Рохо приніс Аргентині перемогу та вихід з групи.

Зазначимо, що склад Аргентини — найбільш віковий в історії чемпіонатів світу. Середній вік гравців склав 30 років і 189 днів.

Дивіться: огляд матчу Данія — Франція

Як повідомляв портал Знай.Спорт, Перу виграло в Австралії на чемпіонаті світу.