У Москві сталася масова бійка після матчу ЧС-2018: відео

04 июля
13:21 2018

Після матчу чемпіонату світу-2018 Колумбія — Англія сталася бійка у московському метро.

У вагоні з'ясовували стосунки колумбійські та англійські фанати. Очевидці стверджують, що конфлікт стався через те, що один з вболівальників наступив на прапор південноамериканської країни.

Одному з колумбійських фанатів зламали нос. Московські копи затримали двох англійців. Які саме їм загрожують наслідки, невідомо.

Тріумф "жовто-синіх" в Росії: Швеція перемогла Швейцарію на чемпіонаті світу

Матч Колумбія — Англія

3 липня в Москві на стадіоні "Спартак" зустрілися збірні Колумбії та Англії.

Англійці контролювали хід зустрічі і завдавали більше ударів по воротах колумбійців.

Провал на ЧС-2018: збірна Німеччини і Лев прийняли доленосне рішення

Те, що не вийшло зробити в першому таймі, команда Гарета Саутгейта зробила у другому. Харрі Кейн забив м'яч з пенальті на 57-й хвилині.
Коли здавалося, що Англія все ж виграє матч, колумбійці змогли відігратися. Матеус Урібе пробив з дальньої дистанції, а Джордан Пікфорд перевів м'яч на кутовий. Після подачі корнера Єррі Міна зрівняв рахунок і перевів справу в екстратайми, в яких м'ячів забито не було.

Розпач та біль: японці не могли поворухнутися після поразки від Бельгії

Доля матчу вирішувалася в серії післяматчевих пенальті, в якій Англія перемогла з рахунком 4:3.

У чвертьфіналі англійці зіграють зі шведами, які в Санкт-Петербурзі перемогли швейцарців (1:0).

Дивіться: огляд матчу Колумбія — Англія

Як повідомляв портал Знай.Спорт, визначились усі чвертьфіналісти чемпіонату світу-2018.