Відомий фаст-фуд потролив Неймара та його неперевершену симуляцію: відео

06 июля
00:40 2018

Мережа ресторанів KFC зняла рекламний ролик, в якому потролила нападника збірної Бразилії Неймара за його симуляції на чемпіонаті світу-2018.

На відео схожий на Неймара футболіст падає під час гри від легенького дотику суперника та корчиться від "болю" так, наче в нього вселився демон. Гравець котиться у підтрибунне приміщення, звідти за межі стадіону і так далі. "Відпускає" симулянта лише коли він опиняється в ресторані та замовляє фірмову страву.

Цікаво, що цей ролик був представлений ще до старту чемпіонату світу-2018. Виходить, у KFC знали, чого чекати від Неймара на Мундіалі.

Цікаво, що Неймар за чотири матчі на ЧС-2018 пролежав на газоні 14 хвилин. В середньому за матч бразилець проводить в положенні лежачи 3,5 хвилини.

Реал та ПСЖ узгодили рекордний трансфер: Неймар у подиві

Матч Бразилія — Мексика

2 липня в Самарі відбувся матч 1/8 фіналу чемпіонату світу, в якому збірна Бразилії перемогла з рахунком 2:0 збірну Мексики.

В 1-му таймі команди голів не забивали, а в другій пентакампеоне зробили свою справу. Спочатку на 51-й хвилині Неймар вивів бразильців вперед, а потім на 88-й хвилині Роберто Фірміно, який вийшов на заміну, з пасу того ж Неймара подвоїв перевагу "селесао"!

2:0 — впевнена перемога Бразилії (до речі третя з таким рахунком на цьому мундіалі) і тепер латиноамериканці у чвертьфіналі зіграють з Бельгією, яка перемогла Японію.

Як повідомляв портал Знай.Спорт, у матчі 1/8 фіналу ЧС-2018 Франція перемогла Аргентину.