Визначились чергові пари 1/8 фіналу чемпіонату світу

27 июня
00:10 2018

Після зіграного третього туру у групах C та D визначились ще дві пари в 1/8 фіналу чемпіонату світу.

Збірна Хорватії спокійно перемогла Ісландію, закріпила перше місце у групі та вийшла на Данію, яка зіграла внічию з Францією.

Французи у плей-офф гратимуть проти Аргентини, яка у дуже напруженому матчі з Нігерією вимучила вихід з групи.

Нагадаємо, у групі А перше місце зайняв Уругвай, другою стала Росія. Латиноамериканці змогли зайняти першу позицію, після того як розгромили росіян з рахунком 3:0.

У групі В всі вирішувалося трохи пізніше. Португалія зіграла внічию з Іраном (1:1), а Марокко зіграв внічию з Іспаній (2:2). Як підсумок, у цьому квартеті першими стали іспанці, а другими — португальці.

Матч Нігерія — Аргентина

Збірна Аргентини з рахунком 2:1 перемогла Нігерію та все ж вийшла з другого місця до 1/8 фіналу чемпіонату світу-2018.

На 14-й хвилині матчу Ліонель Мессі забив перший гол на ЧС. До перерви команди голів не забивали і, здавалося, у другому таймі аргентинці спокійно доведуть справу до перемоги.

Майже одразу ж після перерви Хав'єр Маскерано сфолив у своєму штрафному під час розіграшу кутового — пенальті реалізував півзахисник Челсі Віктор Мозес.

Хвилин за 15 до кінці Маркос Рохо зіграв рукою біля своїх воріт. Суддя мав призначати пенальті, але він цього не зробив. За п'ять хвилин до кінця той самий Рохо приніс Аргентині перемогу та вихід з групи.

Зазначимо, що склад Аргентини — найбільш віковий в історії чемпіонатів світу. Середній вік гравців склав 30 років і 189 днів.

Дивіться: огляд матчу Данія — Франція

Як повідомляв портал Знай.Спорт, Австралія та Перу красиво попрощались з чемпіонатом світу.