Залітали в очі і рот: збірну Англії атакували волгоградські мухи

19 июня
15:20 2018

Капітан збірної Англії Харрі Кейн розповів про труднощі, з якими його команда зіткнулася в матчі проти Тунісу (2:1).

"Було дуже багато мух – більше, ніж ми припускали. Ми використовували захисний спрей перед початком гри і в перерві. Деякі мухи потрапили мені в очі, деякі – залетіли в рот", – сказав Кейн.

Англія з дублем Кейна виграла у Туніса

У матчі 1-го туру групи G на чемпіонаті світу збірна Англії грала зі збірною Тунісу в Вогограде.

Перший тайм завершився внічию 1:1. Спочатку форвард Тоттенхема Харрі Кейн за англійців відкрив рахунок на 11-й хвилині, а потім туніський півзахисник Ан-Насра Ферджані Сассі на 35-й хвилині з пенальті вирівняв становище.

У другій половині зустрічі домінували англійці, які влаштували облогу воріт Тунісу. Це вилилося у гол, але тільки у додатковий час. Кейн пробив головою і зробив дубль! 2:1 — Англія перемогла!

Як повідомляв портал Знай.Спорт, чемпіонат світу відкрили два голи вихованця Реала.