Збірна Росії кинула своїх уболівальників на безкоштовні квитки

26 июля
09:49 2018

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) відкрила розслідування у відношенні Росії за матч збірної Росії у відборі до чемпіонату світу 2010 року. Мова йде про поєдинок проти збірної Німеччини в березні 2009 року, який пройшов у Москві і завершився перемогою Бундестім.

На матчі був аншлаг, а після гри спалахнув скандал через велику кількість квитків у перекупників, пише Telegram-канал "Мутко проти". Пізніше колишній лідер фанатів Спартака Іван Катанаєв розповів, що Всеросійському суспільству вболівальників (ВОБ) було видано 20 000 квитків, 4000 з яких повинні були бути розіграні серед фанатів. Кожному вболівальнику був привласнений номер і після розіграшу номери переможців вивісили на сайті. Однак, насправді розіграли 2000 квитків, а щоб ніхто не помітив каверзи – номери переможців вказали двічі.

Тріумф Хорватії в Росії

7 липня в Сочі відбувся матч 1/4 фіналу чемпіонату світу між збірними Росії та Хорватії.

Першими рахунок відкрили росіяни після голу Дениса Черишева на 31-й хвилині. Але на 39-й хвилині хорвати відігралися завдяки голу Андрія Крамаріча, який забив головою після пасу Маріо Манджукіча.
У другій половині зустрічі голів забито не було і справа перейшла до екстратаймів.

На 101-й хвилині екс-захисник Динамо Київ Домагой Віда після точного удару головою вивів Хорватію вперед. Але на 115-й хвилині Маріо Фернандес своїм ударом головою зрівняв рахунок у матчі. У підсумку матч завершився внічию 2:2 і все вирішувалося в серії пенальті.

У "лотереї" фортуна посміхнулася хорватам, які перемогли з рахунком 4:3!

У фіналі команда Златко Далича зіграє зі збірною Англії, яка перемогла збірну Швеції (2:0).

Як повідомляв портал Знай.Спорт, президент Хорватії затусила в Сочі зі своїми улюбленцями.