Хамес Родрігес — найпопулярніший футболіст у Колумбії. Але при цьому він не одружений!

Ще не так давно він був одружений на Даніелі Оспіні, сестрі свого партнера по команді Давіда Оспіни, повідомляє The Sun. Хамес одружився на знаменитій волейболістці в 2011 році, а в 2013-му у них народилася дочка. Однак у липні 2017-го пара подала на розлучення.

А тепер Родрігес зустрічається з моделлю з Санкт-Петербурга Хельгою Лавкеті (справжнє ім'я — Ольга Коробіцина). Причому вони познайомилися на вечірці у Кріштіану Роналду в Мадриді!

У Хельги Лавкеті — 4 мільйони підписників у інстаграмі.

Колумбія перемогла Польщу

24 червня в Казані відбувся матч 2-го туру групового раунду чемпіонату світу в рамках квартету Н зустрілися збірні Польщі та Колумбії.

На 40-й хвилині колумбійський захисник Барселони Йеррі Міна відкрив рахунок у матчі.

Потім у другому таймі колумбійці збільшили перевагу. Спочатку форвард Монако Радамель Фалькао забив другий м'яч, а на 75-й хвилині півзахисник Ювентуса Хуан Куадрадо зробив рахунок у матчі 3:0!

Гра з таким рахунком і завершилася!

Як повідомляв портал Знай.Спорт, чемпіонат світу відкрили два голи вихованця Реала.