Зірка збірної Хорватії запалив з дружиною на очах у тисяч фанатів

17 июля
22:39 2018

Півзахисник збірної Хорватії Іван Ракітіч в інстаграмі опублікував фотографію з вшанування команди, яка стала віце-чемпіоном світу-2018. У фіналі мундіалю в Росії "шашкові" поступилися Франції (2:4).

На знімку 30-річний хавбек тримає на руках свою дружину Ракель Маурі і цілує її. За спиною у пари знаходяться тисячі вболівальників, які зібралися в центрі Загреба, щоб привітати команду Златко Далича з кращим результатом збірної на світових першостях.

На ЧС-2018 Ракітіч взяв участь у шести матчах, забивши 1 гол і віддавши 1 гольову передачу. Також він відзначився переможними ударами в післяматчевих серіях пенальті проти Данії (1:1, пенальті — 3:2) та Росії (2:2, пенальті — 4:3).

Фінал чемпіонату світу Франція-Хорватія

15 липня у Москві відбувся фінал чемпіонату світу з футболу.

На 18-й хвилині Маріо Манджукіч відзначився автоголом (до речі першим в історії чемпіонатів світу) і Франція повела в рахунку. На 28-й хвилині хорвати відігралися після голу Івана Перішича. Але на 39-й хвилині французи знову вийшли вперед після голу з пенальті у виконанні Антуана Грізманна.

На 59-й і 65-й хвилинах французи знову відзначилися голами після точних ударів Поль Погба і Кіліан Мбаппе. Хорвати відквитали один м'яч. Маріо Манджукіч скористався помилкою Уго Льоріса. Більше команди не забивали м'ячів.

Як підсумок, Франція виграла два тайми по 2:1, а матч з рахунком 4:2!

Для Франції це друга перемога на чемпіонатах світу. Дідьє Дешам став чемпіоном світу і як тренер, і як гравець (раніше Дешам перемагав на мундіалі 1998 року, на якому був капітаном "Ле Бле").

Як повідомляв портал Знай.Спорт, президент Хорватії затусила в Сочі зі своїми улюбленцями.