29 июня
00:42 2018

Нападник казанського Рубіна і збірної Ірану Сердар Азмун більше не буде виступати за національну команду, про що сам 23-річний футболіст повідомив у своєму Instagram.

"Я гордий і для мене було честю грати за збірну Ірану. Але, на жаль, не по своїй волі я вирішив попрощатися з національною командою.

У житті є речі, які завжди на першому місці. Серйозна хвороба моєї мами була майже позаду, і я був щасливий. Але через образи, яких не заслуговував ні я, ні мої партнери по команді, її хвороба знову загострилася, і це привело мене до важкого вибору. Я вибираю свою матір.

Для мене це неймовірно болюче рішення. Мені всього 23 роки, а я вже завершую кар'єру в збірній, але на те є причини. Моя мама дуже хвора і її стан погіршується, це привело мене до складного вибору, але я вибрав мати", – написав Азмун.

Збірна Ірану на ЧС-2018 набрала 4 очки в групі з Португалією, Іспанією та Марокко, але не змогла пройти до 1/8 фіналу.

Як Іран міг Португалію перемогти

У рамках групового раунду чемпіонату світу в Саранську збірна Португалії грала зі збірною Ірану.

Португальці повели в рахунку завдяки голу Рікардо Куарежми на 45-й хвилині. Півзахисник Бешикташа відправив м'яч у дев'ятку воріт азіатів прекрасним ударом з-за меж штрафного майданчика!

На 53-й хвилині лідер португальців Кріштіану Роналду не реалізував пенальті після того, як його збили в штрафній площі Ірану. Удар форварда Реала відбив голкіпер Персеполісу Аліреза Бейранванд.

Потім на 93-й хвилині не без допомоги відеоповтору іранці отримали можливість пробити пенальті. Одинадцятиметровий реалізував нападник Олімпіакоса Карім Ансарифард. Так рахунок став 1:1.

Іран і зовсім міг вигризти перемогу, але азіатський футболіст пробив мимо воріт з вигідної позиції.

У 1/8 фіналу з 2-го місця вийшла Португалія, якій належить зіграти з Уругваєм.

Як повідомляв портал Знай.Спорт, Хорватія влаштувала погром Аргентині і вийшла в плей-офф чемпіонату світу.