Бунт гравців, гнів фанатів та образи матері: тренеру Аргентини не позаздриш

22 июня
11:18 2018

Збірна Аргентини програла Хорватії на чемпіонаті світу-2018 з розгромним рахунком 3:0.

Гравці Аргентини не мають наміру продовжувати співпрацю з головним тренером Хорхе Сампаолі після принизливої поразки. Як повідомляє журналіст America TV Себас Темпоне, футболісти "альбіселесте" провели збори без участі тренера, на якому висунули вимогу про його відставку до матчу проти збірної Нігерії.

Під час матчу з хорватами Сампаолі чув з трибун образливі вигуки не лише про себе, а й про свою матір:

"Хорхе Сампаолі, ти сучий син. Твою матір! За те, що виносила тебе"

Після третього пропущеного голу один з фанатів аргентинців кинув у тренера пляшку з трибун. Кидок був влучним.

Аргентина ще має теоритичні шанси на вихід у плей-офф. Останній матч на груповому турнірі проти Нігерії Мессі та компанія проведуть 26 червня. Попередня гра з ісландцями закінчилась нічиєю 1:1.

Матч Аргентина — Хорватія

Чудовий матч видала збірна Хорватії в матчі проти збірної Аргентини в рамках квартету D на груповій стадії чемпіонату світу.

Перший тайм гри в Нижньому Новгороді завершився нульовою нічиєю.

На початку другого тайму Анте Ребич скористався помилкою оборони аргентинців і голкіпера Віллі Кабальєро. Нападаючий Айнтрахта красиво відправив м'яч у ворота латиноамериканців і зробив на 53-й хвилині рахунок 1:0 на користь хорватів.

Goalkeeper Caballero fails against Croacia is better with titanic music pic.twitter.com/YhV6AdFblc

— luchito (@luchitosi_) 21 червня 2018 р.

Аргентинці побігли відіграватися, але балканці вміло грали в захисті і на контратаках. У підсумку на 80-й хвилині півзахисник Реала Лука Модріч розкішним ударом зробив рахунок 2:0.

Modric with a stunner #ARGCRO pic.twitter.com/cnwAtHCFhT

— Maestro George (@george_ndisya) 22 червня 2018 р.

А на 90-й хвилині півзахисник Барселони Іван Ракітіч розібрався у штрафному майданчику Аргентини і поставив крапку в матчі своїм гольовим ударом!

Rakitic pic.twitter.com/rEdQId4cMr

— Mundo Hinchadas (@MundoHincha) 21 червня 2018 р.

3:0 — перемога Хорватії, яка вже вийшла в плей-офф чемпіонату світу!

Як повідомляв портал Знай.Спорт, Франція скромно перемогла Перу та вийшла у плей-офф чемпіонату світу-2018.