Скандал у збірній Аргентини: у команді полетіли перші голови, на черзі Мессі

25 июня
14:56 2018

Головний тренер збірної Аргентини Хорхе Сампаолі не пробачив нападника Куна Агуеро за висловлювання після матчу з Хорватією (програли 3:0). Форвард Манчестер Сіті залишиться у запасі на матч з Нігерією.

"Кун Агуеро не зіграє у вирішальному матчі проти Нігерії. Хорхе Сампаолі покарає його за події останніх днів, але публічно він виправдає неучасть Агуеро спортивними причинами.

Не зіграє автор єдиного гола Аргентини на чемпіонаті світу, який провів два дуже хороших матчі", — написав журналіст Хосе Альварес Айя у Twitter.

Аргентинський тренер Рікардо Карузо Ломбарді взагалі вважає, що слабка гра Мессі на чемпіонаті світу — не випадковість.

"Мессі з'їв сім тренерів. У мене є відчуття, що він грав погано навмисно, щоб кинути Хорхе Сампаолі під удар.

Мессі слід вигнати зі збірної. Його нічого не хвилює, він грає наперекір тренеру. Він хоче, щоб його оточували партнери, які йому подобаються, а не кращі гравці", — цитує Ломбарді іспанська Marca.

Матч Аргентина — Хорватія

Чудовий матч видала збірна Хорватії в матчі проти збірної Аргентини в рамках квартету D на груповій стадії чемпіонату світу.

Перший тайм гри в Нижньому Новгороді завершився нульовою нічиєю.

На початку другого тайму Анте Ребич скористався помилкою оборони аргентинців і голкіпера Віллі Кабальєро. Нападаючий Айнтрахта красиво відправив м'яч у ворота латиноамериканців і зробив на 53-й хвилині рахунок 1:0 на користь хорватів.

Аргентинці побігли відіграватися, але балканці вміло грали в захисті і на контратаках. У підсумку на 80-й хвилині півзахисник Реала Лука Модріч розкішним ударом зробив рахунок 2:0.

А на 90-й хвилині півзахисник Барселони Іван Ракітіч розібрався у штрафному майданчику Аргентини і поставив крапку в матчі своїм гольовим ударом!

3:0 — перемога Хорватії, яка вже вийшла в плей-офф чемпіонату світу!

Як повідомляв портал Знай.Спорт, у ЗМІ писали, що саме Мессі визначатиме склад Аргентини на матч з Нігерією.