Втікач із Динамо приніс Шахтарю перемогу над Десною

25 июля
21:35 2018

25 липня в Чернігові на стадіоні імені Юрія Гагаріна в рамках 1-го туру Прем'єр-ліги України Десна грала з Шахтарем.

"Гірники" зуміли виграти матч, хоч господарі поля і опиралися, як могли, на заповненій домашній арені.

У підсумку за донецьку команду дебютним голом відзначився бразилець Жуніор Мораес, який у міжсезоння перейшов в донецький клуб з Динамо Київ. Мораес відкрив рахунок у матчі на 31-й хвилині.

А на 55-й хвилині плеймейкер збірної України Марлос забив другий м'яч за донеччан. Як підсумок, 0:2 — виїзна перемога Шахтаря.

Зазначимо, що Динамо виграло у Ворскли з рахунком 1:0.

Інші результати 1-го туру УПЛ:

Зоря — Маріуполь — 2:1

Карпати — Олександрія — 0:2

Арсенал-Київ — ФК Львів — 0:2

Чорноморець — Олімпік — 2:1

Нова форма Шахтаря

ФК Шахтар спільно з технічним спонсором Nike представив комплект виїзної форми сезону-2018/19.
При виробництві форми Nike використовували 100% переробленого поліестеру.

"Гірники" випустили відео на якому зірки українського спорту та шоу-бізнесу, а також гравці команди представили вболівальникам нову виїзну форму Шахтаря.

Участь у зйомках взяла альпіністка Тетяна Яловчак, яка підкорила сім головних вершин світу, в тому числі Еверест, а також олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв та відомий телеведучий Андрій Бідняків. Всі вони вболівальники Шахтаря.

Нова екіпіровка вже доступна для покупки на офіційному сайті "Шахтаря".

Як повідомляв портал Знай.Спорт, Бєдняков і Верняєв несподівано стали гравцями Шахтаря.