ЧС-2018: Мексиці без різниці — Німеччина чи Південна Корея

23 июня
20:36 2018

Збірна Мексики після несподіваної перемоги у стартовому матчі з Німеччиною обіграла й Південну Корею.

У першому таймі за мексиканців забив Карлос Вела, у другому — Чічаріто. На 90+3 хвилині зірка Тоттенгема Сон Хин Мін відіграв один гол завдяки неймовірному дальньому удару, але на цьому надії корейців згасли.

Мексика з шістьма балами очолює групу F та майже в 1/8 фіналу. Південна Корея без жодного балу замикає таблицю та готується зіграти останній матч на ЧС-2018.

О 21:00 відбудеться матч Німеччина — Швеція, який багато що вирішить у групі F.

Матч Мексика — Німеччина

17 червня в Москві на чемпіонаті світу в рамках групи F зустрілися збірні Німеччини та Мексики.

У першій половині зустрічі на 22-й хвилині після класної атаки вийшов удар у нападника голландського ПСВ Ейндховен Ірвінга Лосано. Таким чином збірна Мексики вийшла вперед, повівши в рахунку 1:0. На відпочинок опоненти пішли з таким же результатом.

У другому таймі "німецька машина" більше атакувала, а мексиканці намагалися шукати удача на контрвипадах. Забивати могли, як німці, так і мексиканці, але м'яч у ворота не влітав.

Матч завершився сенсаційною перемогою Мексики. У Німеччині такого результату злегка міг тільки порадіти форвард Ман Сіті Лерой Сане, якого Йоахім Лев не взяв на чемпіонат світу.

Дивіться: огляд матчу Мексика — Німеччина

Як повідомляв портал Знай.Спорт, Швейцарія здобула вольову перемогу над Сербією.