Збірна Франції після перемоги на ЧС заспівала пісню про Путіна: відео

16 июля
14:26 2018

Після перемоги Франції над Хорватією (4:2) у фіналі чемпіонату світу-2018 президенти Росії, Франції та Хорватії відвідали роздягальню французької команди.

Володимир Путін, Емманюель Макрон і Колінда Грабар-Кітарович розділили з французами їх тріумф. Футболісти збірної Франції постійно співали, включивши у свій репертуар і пісню про президента Росії. "Путін, хей-хей-хей!", — співали французькі гравці.

Putin. Macron. Infantino. Grabar-Kitarovic.

There were some big-name visitors in France and croatia's locker rooms after the #WorldCup final

Credit: @Ruptly pic.twitter.com/EBMkL7011B

— Goal (@goal) 16 липня 2018 р.

Як Бельгія виграла "бронзу" мундіаля

14 липня у Санкт-Петербурзі відбувся матч за третє місце на чемпіонаті світу-2018 між Бельгією та Англією.

Обидві команди вже зустрічались на цьому ЧС. В останньому турі групи G бельгійці перемогли англійців та виграли квартет. У півфіналі Бельгія поступилась Франції, а Англія — Хорватії.

У "бронзовому" матчі сильнішими знову виявились бельгійці. На четвертій хвилині рахунок відкрив захисник ПСЖ Томас Меньє після прострілу з флангу.

На 82-й хвилині перевагу "червоних дияволів" подвоїв Еден Азар, увірвавшись до штрафного майданчику.

Підсумковий рахунок 2:0. Бельгія — бронзовий призер чемпіонату світу-2018.

Як повідомляв портал Знай.Спорт, президент Хорватії затусила в Сочі зі своїми улюбленцями.